Спеціалізований магазин інструментів DEWALT

DEWALT, безкоштовна* доставка по Львову і Україні

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:30
СБ 10:00 - 15:00

+38 (095) 269 19 79

+38 (032) 247 61 37

Замовити зворотній дзвінок

Моя корзина 0

0.00 грн.

Як вибрати пилу торцювальну?

Торцювальні пилизастосовують для багаторазових швидких і точних розпилів заготовок з деревини під різними кутами і потрібним нахилом. При зміні диска пила цілком справляється з алюмінієм і пластиком.

При покупці торцювальної пили бажано враховувати кілька важливих факторів.

У першу чергу, необхідно визначитися з обсягами робіт, які ви плануєте виконувати за допомогою такого вузькоспеціалізованого інструменту.

Для простих, епізодичних робіт, без особливих навантажень цілком підійде бюджетний варіант торцювальної пили з набором стандартних функцій.

Для постійних робіт з великими навантаженнями, які потребують підвищеної точності та акуратності, все ж краще віддати перевагу професійному агрегату.

Головними характеристиками пили є ширина і глибина розпилу. Ці показники безпосередньо залежать від конструкції пили та діаметра диска. Більша потужність пили збільшує можливості інструменту, дозволяє використовувати диски більшого діаметру.

Пильні диски відрізняються матеріалом виготовлення, геометрією і заточуванням зубів. Перед покупкою торцювальної пили бажано переконатися, що диски для неї можна купити без проблем.

Необхідно також враховувати, що глибина пропилу змінюється зі зміною кута нахилу пили. Можливість швидкого встановлення фіксаторів для зміни кута нахилу пили дозволяє пиляти заготовку, повертаючи пилку, а не заготовку. Найпростіші побутові пили здатні нахилятися тільки в одну сторону, що не завжди зручно в роботі. Дорожчі моделі можуть виконувати цю операцію в обидві сторони.

Важливою функцією будь-якої пили торцювальної є можливість обмеження глибини різання. Це необхідно при вибірці пазів або при торцюванні профілів.

Підвищує зручність роботи з пилою і покращує видимість різу лазерне підсвічування, встановлене в корпусах сучасних торцювальних пил.

При покупці пили торцювальної, необхідно приділити належну увагу електроніці, яка здатна внести корективи у швидкість, якість пропилу і час виконання операції.

Більш докладно про можливості сучасних торцювальних пил вам розкажуть менеджери інтернет-магазину ToolsDewalt.com.ua.