Спеціалізований магазин інструментів DEWALT

DEWALT, безкоштовна* доставка по Львову і Україні

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:30
СБ 10:00 - 15:00

+38 (095) 269 19 79

+38 (032) 247 61 37

Замовити зворотній дзвінок

Моя корзина 0

0.00 грн.

Як правильно вибрати перфоратор DeWALT

Перфоратор і звичайна дриль з ударною функцією. Не знає людина скаже: «А в чому відмінність?» І, дійсно … Але стрімкий розвиток елементної бази електронних компонентів дозволило створити ряд моделей, в яких при збереженні початкового принципу неперервної поліпшувалися і характеристики. Виходячи з цього, можна впевнено сказати, що перфоратор — сучасний інструмент, який у багато разів перевершує дриль. По-перше, швидкість свердління твердих матеріалів у перфоратора набагато вище, а це говорить про те, що продуктивність роботи буде більше.

По-друге, у звичайній дрилі ударна функція здійснюється механічним способом, а в перфоратори — пневматичним, а значить амплітуда удару звичайної дрилі низька, удар слабкий, буріння йде повільніше, а у перфоратора навпаки: удар по буру сильний, висока швидкість свердління. Хотілося б звернути увагу на те, що у звичайній дрилі бур закріплений в кулачковий патрон, а у перфоратора — у спеціальному патроні і не жорстко, що дозволяє швидко змінювати бур.

Перфоратор — професійний електроінструмент і коштує дорожче, ніж звичайна дриль. Ціна запасних елементів до перфоратора теж дорожче, але вони більш міцні та довговічні.

Патрон перфоратора має особливу конструкцію, і тому в нього не можна встановити звичайні свердла, не маючи спеціального перехідника. Звертаємо Вашу увагу на те, що адаптер повинен бути в комплекті з перфоратором.

Технічні характеристики при виборі перфоратора необхідно звернути увагу на його технічні характеристики: потужність, регулювання швидкості обертання, стопор вимикача, відключення ударної функції. Пояснюємо чому:

Від потужності перфоратора залежить швидкість буріння, товщина бура даного перфоратора. Майте на увазі, що потужніший перфоратор, тим він важче і продуктивність праці через це зменшується. Вибирайте молотком з регулюванням обмеження максимальної швидкості, так як можна буде встановити максимальну швидкість і працювати.

Бажано, щоб перфоратор мав кнопку стопора вимикача, так як це зручно. Працюючи довго над бурінням твердого матеріалу — втомлюються пальці і можна, натиснувши кнопку стопора — відпочивати.

Перфоратор можна використовувати і як дрилі, але для цього необхідно, щоб у перфоратори була кнопка відключення ударної функції.

Що ж вибрати: перфоратор або дриль? Якщо дрилем виконувати функції перфоратора, то вона дуже швидко вийде з ладу, а якщо перфоратором виконувати функції дрилі, то необхідно використовувати спеціальну насадку, після чого набагато складніше працювати таким інструментом. Бажано мати і дриль, і перфоратор. Працюючи з твердим матеріалом — використовуйте перфоратор, а якщо будете свердлити отвір у м’яких матеріалах, краще користуватися дрилем.

Комплектація перфоратора моделей перфораторів багато, а значить і комплектація їх різна. Часто можна почути: «Скупий платить двічі». Це говорить про те, що краще заплатити дорожче, але потім менше витрачати на купівлю запчастин.

При покупці звертайте увагу, щоб у комплекті були запасні щітки для електродвигуна; патрон-перехідник (про нього ми вже говорили в нашій статті трохи вище), він потрібний для того, щоб була можлива установка свердел від звичайної дрилі; комплект бурів. Сьогодні нові технології поєднують в собі основні переваги традиційного устаткування — висока надійність, чудові робочі якості.

Висновки. Хотілося б сказати наступне — перфоратор є незамінним інструментом для дому, а для професійної роботи просто незамінний. Це пов’язано зі збільшенням темпів будівництва як висотного, так і котеджного, при цьому значна частина нових проектів передбачає встановлення автономних і напівавтономних систем опалення та водопостачання. Зростають обсяги реконструкції старого житлового фонду.

Якщо Ви, прочитавши нашу статтю, вирішили придбати перфоратор Dewalt — сміливо звертайтеся до наших менеджерів фірмового магазину DeWALT що знаходиться за адресою м. Львів вул.. Залізнична, 6 або по телефону (032) 247-61-37, 095-269-19-79, які зможуть підібрати найбільш відповідний вам варіант з величезного різноманіття пропозицій на ринку, але не забувайте ті рекомендації, про які ми вам розповіли.