Спеціалізований магазин інструментів DEWALT

DEWALT, безкоштовна* доставка по Львову і Україні

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:30
СБ 10:00 - 15:00

+38 (095) 269 19 79

+38 (032) 247 61 37

Замовити зворотній дзвінок

Моя корзина 0

0.00 грн.

ВіДЧУЙ ПОТУЖНІСТЬ DeWALT!!!

Фірмовий магазин DeWALT у Львові разом із представництвом Stanley Black & Decker в Україні проведе конкурси на ОСІННЬОМУ МІЖНАРОДНОМУ БУДІВЕЛЬНОМУ ФОРУМІ, які відбудуться 2-5 жовтня 2012року.

Місце проведення:Палац спорту «Україна»

1 конкурс

Найточніше пробури в бетоні отвір заданої глибини за допомогою найсильнішого в своєму класі перфоратора D25123 від DeWALT.

Учасник бере перфоратор та, без допомоги будь яких вимірювальних інструментів пробурює отвір, намагаючись, щоб глибина пробуреного отвору була рівна глибині, яку назвав ведучий. Після того, як усі учасники пробурять в бетоні отвори, ведучий виміряє глибину кожного за допомогою глибиноміра. Учасник, глибина отвору, який він пробурив, буде найближча до названої ведучим, стає переможцем, та отримує головний приз. Всі учасники отримують заохочувальні призи.

 

Конкурс № 2.

Пробури бетонну плиту наскрізь за допомогою найсильнішого в своєму класі перфоратора D25123 від DeWALT так, щоб вихідний отвір попав у ціль.

На бетонній плиті на одній стороні позначені точки, де повинен бути отвір. Учасник бере перфоратор та починає бурити отвір з протележної сторони, намагаючись пробурити так, щоб вихідний отвір попав точно у позначену відмітку. Кожен учасник намагається попасти у різні точки. Після того, як усі учасники пробурять отвори, ведучий вимірює відстань від кожного отвору до позначки. Учасник, який наїближче до позначки пробурив отвір стає переможцем та отримує головний приз. Всі учасники отримують заохочувальні призи.