Спеціалізований магазин інструментів DEWALT

DEWALT, безкоштовна* доставка по Львову і Україні

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:30
СБ 10:00 - 15:00

+38 (095) 269 19 79

+38 (032) 247 61 37

Замовити зворотній дзвінок

Моя корзина 0

0.00 грн.

Прокат інструментів

Ремонт квартири, а особливо будівництво будинку або дачі, важко уявити собі без застосування інструментів. Електричні рубанки, ланцюгові і циркулярні пилки, термофени, лобзики, дрилі, перфоратори, шуруповерти, плоско-та ШЛІФУВАЛЬНИХ машинки (болгарки) і штроборізи — ось далеко не повний перелік інструменту, покликаного надати неоціненну допомогу при проведенні цих робіт.

Не всі забудовники або домашні майстри, приступаючи до ремонту, мають власний повний інструментальний арсенал, тому неминуче постає проблема вибору, доводиться вирішувати, що краще: придбати якісний професійний інструмент, придбати дешевий «одноразовий» китайський інструмент, взяти професійний інструмент в  оренду.

Наведемо аргументи на користь прокату:
1. Жодна будівництво не триває вічно, після закінчення Вам не доведеться думати, куди подіти вже не потрібний інструмент.
2. Прокатні пункти зацікавлені пропонувати самий міцний і надійний інструмент в так званому «професійному виконанні». Це означає, що такий інструмент досить потужний, він продуктивний і працювати з ним зручно.
Досить кілька разів попрацювати інструментами провідних інструментальних фірм, таких, як DeWALT, і вже не захочеться відвикати від хорошого.
3. Деякий інструмент, особливо спеціалізований, коштує дорого, його невигідно купувати у власність, ціна просто не встигне окупитися.
4. Якщо інструмент, взятий напрокат і використовується за призначенням, вийшов з ладу, то клопоти по ремонту прокат візьме на себе. Зрозуміло, це не стосується битих корпусів і порізаних електрошнурів.

Аргументів проти прокату зовсім небагато: невигідно затягувати з виконанням робіт і треба мати деяку вільну суму, щоб внести заставу за інструмент.

Отож, відтепер Ви можете взяти інструмент на прокат у Львові.

І те, є можливість вирішити ці проблеми, наприклад, завести картку постійного клієнта або скористатися тією обставиною, що при терміні передплаченого прокату більше тижня діють відчутні знижки.
На відміну від інших прокатів ми не караємо клієнтів за поломки по електричній частині, наші претензії можуть виникнути тільки при грубих механічних пошкодженнях інструменту.
Зателефонуйте нам за телефонами:  офіс – (032) 247 61 37, моб. — 095-269-19-79 і ми відповімо на ваші запитання.
м. Львів, вул. Залізнична,6

Карту доїзду дивіться у розділі контакти