Спеціалізований магазин інструментів DEWALT

DEWALT, безкоштовна* доставка по Львову і Україні

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:30
СБ 10:00 - 15:00

+38 (095) 269 19 79

+38 (032) 247 61 37

Замовити зворотній дзвінок

Моя корзина 0

0.00 грн.

Про DEWALT

Шановані клієнти! У нашому магазині DEWALT.  Ви знайдете щонайширший асортимент продукції провідного світового виробника Stanleyblackanddecker. Асортимент включає повні лінійки побутового і професійного електроінструменту та ручного інструменту: дрилі, шуруповерти, вінтоверти, перфоратори, відбійні молотки, пили, електролобзики, фрезери, шліфмашини, електрорубанки і термопістолети.

Також Ви зможете придбати витратний матеріал і аксесуари для електроінструментів. Головне завдання, яке ми ставимо перед собою, – надати Вам максимальну допомогу при виборі електроінструменту, добитися найоптимальнішої відповідності інструменту Вашим вимогам за ціною і функціональними можливостями, забезпечити подальше сервісне обслуговування. Ми знаємо про електроінструмент майже все, і квапимося поділитися з Вами своїми знаннями!

Надійний і високоефективний електроінструмент від компанії Dewalt Американська компанія Dewalt, будучи крупним підрозділом відомої корпорації Black&decker, є на сьогоднішній день одним з провідних виробників електроінструменту в світі. Електроінструмент від Dewalt Power Tools, відрізняється не лише широким асортиментом моделей, але і значним об’ємом продажів в світовому ринковому сегменті електроінструменту професійного класу. Починаючи з 1924 року, компанія Dewalt зарекомендувала себе як виробника надійної і ефективної техніки, що володіє бездоганною якістю. Висока точність, неперевершена довговічність і вражаюча потужність – все це доданки успіху продукції від Dewalt. Купити перфоратори, дрилі, фрезери, шуруповерти, пили торцювань, УШМ, верстати і багато що інше, що виробляється Dewalt і пов’язано з високоточною обробкою різних матеріалів і ремонтно-будівельними операціями, ви можетеу у нашому фірмовому магазині DeWALT (ПП АБРАЗИВ ) або в інтернет магазині  http://www.toolsdewalt.com.ua