Спеціалізований магазин інструментів DEWALT

DEWALT, безкоштовна* доставка по Львову і Україні

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:30
СБ 10:00 - 15:00

+38 (095) 269 19 79

+38 (032) 247 61 37

Замовити зворотній дзвінок

Моя корзина 0

0.00 грн.

Новий модельний ряд заглибних пил DEWALT забезпечує найвищу точність розпилу

Компанія DEWALT — провідний виробник промислових електро-інструментів, приділяючи велику увагу посиленню своєї позиції на ринку деревообробного обладнання та розширенню асортименту пропонованих інструментів, представляє лінію заглибних пил, систем напрямних і допоміжних пристосувань.

Нові заглибні пилки DEWALT відрізняються високою точністю різання і швидкістю налаштування. Раніше таку точність можна було досягти тільки за допомогою стаціонарних або торцювальних пил. Завдяки цьому у професійних споживачів з’явилася можливість виконання ручними пилами широкого спектру робіт. Основне застосування заглибних пил — розкрій з високою точністю листів фанери, МДФ, ДСП, ДВП, шпона матеріалів і ламінату. Занурювальні пилки чудово підійдуть для столярів, червонодеревників, установників меблів, теслярів, паркетників. За допомогою заглибних пил також можна виконувати роботи по підрізуванні дверей, врізання варильних плит і мийок в кухонні стільниці, укладанні підлог з твердих порід дерева, монтажу дерев’яної покрівлі та багато інших.

Модельний ряд нових заглибних пил компанії DEWALT включає в себе мережеву модель DWS520K, а також акумуляторні заглибні пили з напругою живлення 28В і 18В, аналогів яким на ринку немає. Модель DC351KL входить в нову лінійку інструментів DEWALT 28В і живиться від Li-Ion акумуляторів, розроблених із застосуванням нанотехнологій. Модель DC352KB з NiMH акумуляторами напругою 18В являє собою інструмент серії XRP, в якому використовується акумуляторна система DEWALT підвищеної ємності.
Пропоновані допоміжні приналежності
DWS5021 Напрямна шина 1 м
DWS5022 Напрямна шина 1,5 м
DWS5023 Напрямна шина 2,6 м
DWS5025 Чохол для зберігання метрових і 1,5-метрових направляючих
DWS5026 Швидкозатискний струбцини для направляючих шин (2 шт.)
DWS5027 Т-подібний косинець для направляючих шин (для обесп. Перпендикулярності різу)
DWS5028 Кутове регульоване пристосування (транспортир) для направляючих шин
DWS5029 Стикова вставка для з’єднання направляючих
DWS5030 Змінна тефлонова накладка з низькими фрикційними властивостями
DWS5031 Адаптер фрезера для направляючих шин

Особливістю заглибних пил DEWALT є паралельне переміщення механізму пили при запилюванні в матеріал, при цьому користувач не міняє положення рук у процесі різання, що надає додаткову зручність при роботі. Завдяки двигуну потужністю 1300Вт і диску SERIES 40 ® TCG з 48 зубами можна виконувати глибокі і разом з тим, точні і чисті різи без сколів кромок. Пристрої для установки положення направляючих (Т-подібний косинець і регульований транспортир) забезпечують ще більшу точність, зменшуючи відхилення при виконанні різу, а вбудована функція гасіння віддачі не дає пилі рухатися в зворотному напрямку. У мережній моделі також є можливість регулювання швидкості обертання. Спеціальна полноволновая електроніка підтримує постійну швидкість обертання диска навіть при виконанні глибоких різів в твердому матеріалі. У всіх моделей заглибних пив передбачений адаптер для підключення пилососа. Ефективна система пиловидалення видаляє 90% всіх утворюються при роботі пили тирси.

У ряді пристосувань до занурювальним пилам DeWALT пропонуються направляючі шини довжиною 1 м, 1,5 м і 2,6 м, а також велика кількість пристосувань, розроблених для зручності виконання найрізноманітніших робіт. На тильній стороні напрямних шин мається еластичне покриття, завдяки якому забезпечується щільне прилягання направляючих до заготівлі. Тефлонові наклейки на робочій поверхні шин забезпечують чудове ковзання пилки. Також з двох сторін направляючих є елементи для захисту ламінованого матеріалу від розщеплення при різанні.
Технічні характеристики заглибних пив DeWALT

Завдяки конструкції напрямних, рух пилки може здійснюватися як в прямому, так і в зворотному напрямку, що збільшує гнучкість роботи у порівнянні зі звичайними пилами. Направляюча не має прогину завдяки посиленій центральної секції і, тому, пила не відхиляється від наміченої лінії різу.

Адаптер для кріплення фрезера дозволяє використовувати направляючі шини з усіма Фрезер, компанії DEWALT.

У комплект поставки заглибних пив входять: пила, прецизійний пильний диск з 48 зубами, валіза. У комплект акумуляторних пил також входить 2 акумулятора і зарядний пристрій.

На весь електроінструмент DeWALT, в тому числі і на заглибні пилки, гарантія — 1 рік. Сьогодні в Україні діють 10 сервісних центрів з виконання гарантійного та післягарантійного ремонту, а також сервісного обслуговування електроінструменту DeWALT.