Спеціалізований магазин інструментів DEWALT

DEWALT, безкоштовна* доставка по Львову і Україні

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:30
СБ 10:00 - 15:00

+38 (095) 269 19 79

+38 (032) 247 61 37

Замовити зворотній дзвінок

Моя корзина 0

0.00 грн.

Інструмент не для ЄВРОПИ

Компанія DEWALT є виробником якісного інструменту та приладдя. Наші товари і послуги ви можете знайти в усьому світі, більш ніж в ста країнах.

Кожен виріб задовольняє різним законодавчим вимогам, залежно від місця його продажу. В Європі, Європейський парламент формулює законодавство у вигляді директив, яким повинен відповідати електроінструмент, пристосування та приладдя, перед тим як вироби будуть промарковані як відповідні CE і поставлені на європейський ринок.

На додаток до цього, згідно з європейським законодавством, для певних виробів перед тим, як вони будуть виставлені на продаж, юридично потрібна наявність сертифікату CE затвердженого зразка, що видається кваліфікованої випробувальної організацією (уповноваженим органом). Якщо виріб не було спеціально структуровано для європейського ринку, його сертифікація стає неможливою і виріб не може відповідати. Особливо важлива гарантія того, що всі вироби DEWALT відповідають чинним стандартам безпеки.

Всі вироби, що поставляються на європейський ринок компанією DEWALT відповідають CE. Компанія DEWALT Європі несе юридичну відповідальність за забезпечення того, що будь-які вироби, які вона постачає на європейський ринок, відповідають всім законодавчим вимогам, що пред’являються до маркування знаком CE.

Це не відноситься до виробів, які продаються на інших ринках, наприклад, США і країни Азії, що імпортуються в європейські країни користувачем або третьою стороною. У той час як базове виріб може здаватися ідентичним тому, яке є в наявності в Європі, дизайн цього виробу, та / або деякі його компоненти можуть не відповідати CE.

Крім того, DEWALT надає структуровану підтримку користувачеві у вигляді гарантій (які включають в себе ремонт і технічне обслуговування). Ці гарантії залежать від країни або регіону (наприклад, США / ЄС).

У разі якщо європейський користувач купив виріб за межами Європи і потребує підтримки цього виробу в Європі, користувач повинен звернутися в вихідний пункт продажу виробу. Якщо виріб було куплено через Інтернет, або продавець, або імпортер стає особою, що несе юридичну відповідальність, в тому числі за відповідність правилам безпеки та іншим нормативним документам.

Якщо це виявляється незадовільним, користувач повинен звернутися у відділ обслуговування DEWALT в своїй країні, який, за певних обставин, може запропонувати альтернативну обмежену підтримку.

Користувачі повинні бути попереджені, що якщо вони звертаються в DEWALT безпосередньо в країну, з якої відбувається інструмент, DEWALT не може забезпечити підтримку за межами країни / регіону за вказаними вище причин.