Спеціалізований магазин інструментів DEWALT

DEWALT, безкоштовна* доставка по Львову і Україні

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:30
СБ 10:00 - 15:00

+38 (095) 269 19 79

+38 (032) 247 61 37

Замовити зворотній дзвінок

Моя корзина 0

0.00 грн.

Ексцентрикові шліфувальні машини DEWALT

Ексцентрикові шліфувальні машини

DeWALT Эксцентриковая шлифмашина, 530вт, 150мм, амплитуда 5,0 мм (боковая рукоятка), 2,7 кг.

Ексцентрикові або, як їх ще називають, дискові шліфувальні машини – найбільш універсальні з усіх видів шліф машин. Це інструменти з дуже широким спектром застосування: від грубої обробки поверхні до тонкого, делікатного шліфування.

Конструкція ексцентрикових шліф машин дає змогу вирівнювати, шліфувати і полірувати не тільки плоскі поверхні, але й поверхні складних форм – опуклі, увігнуті (лиштва, балясини, перила, плінтуси та ін.).

Ексцентрикові шліф машини випускаються з двигунами потужністю від 150 до 1000 Вт. Для грубої шліфовки і зачистки поверхні доцільно вибирати моделі потужністю від 400 Вт. Шліф машини розроблені для мокрого шліфування оснащуються двигунами більшої потужності до 2100 Вт.

Робочим вузлом ексцентрикових шліфувальних машин є кругла платформа  – опорна тарілка.На ній кріпляться змінні шліфувальні круги, виготовлені з корунду, флісу, губки, повсті, хутра.

Існує два способи кріплення шліфувальних кругів. Перший – за допомогою затискача  (більш економний варіант, дешевші самі шліф машини і витратні матеріали до них). Другий – з використанням липучки (зручна і швидка заміна шліфувального круга).

Шліфування та полірування поверхні здійснюється двома видами одночасних рухів підошви: обертального і зворотно-поступального.

Якщо обертальний рух забезпечує тонке шліфування без подряпин, то зворотно-поступальний рух більш продуктивну та якісну роботу.

За якістю обробки поверхні ексцентрикові шліфувальні машини наближаються до вібраційних, а за продуктивністю – до стрічкових.

Більшість сучасних моделей оснащені системами пиловидалення, плавного пуску, регулювання числа оборотів, захистом від перевантажень. Вони зручні, легкі, ергономічні, мають антивібраційну і шумову ізоляцію.

Завітайте в магазин «DeWALT» у Львові

і наші фахівці допоможуть вам підібрати шліфувальну машину і витратні матеріали для роботи.