Спеціалізований магазин інструментів DEWALT

DEWALT, безкоштовна* доставка по Львову і Україні

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:30
СБ 10:00 - 15:00

+38 (095) 269 19 79

+38 (032) 247 61 37

Замовити зворотній дзвінок

Моя корзина 0

0.00 грн.

Пили шабельні Dewalt

Пили шабельні Dewalt

За кордоном шабельні пили неймовірно популярні. Ними користуються навіть жінки на своїх присадибних ділянках. В Україні, як не дивно, про ці інструменти знають менше і часто плутають то з лобзиком, то з пилою «Алігатор». А тим часом, перша «шабельна пила» (або електрична ножівка) була розроблена набагато раніше за своїх «конкурентів» — в далекому 1927 року і є своєрідним прародичем для того ж електричного лобзика.

Шабельні пили забезпечені лезом-шаблею (ножівковим полотном), яке переміщається прямолінійно і здійснює зворотно-поступальні і невеликі маятникові рухи (піднімаючись при зворотному ході),  ніби повторюючи рухи ручної ножівки.

В асортименті компанії DeWalt шабельні пили займають особливе місце. Останні розробки компанії: DW309K, DW310K, DW311K — це високотехнологічні, маневрені, професійні електроінструменти з потужними двигунами (1025 -1200 Вт), які забезпечують до 2400 -2900 ходів в хвилину при амплітуді 28-32 мм.

В цілому, спектр робіт, з якими здатні впоратися пили шабельні DeWalt, надзвичайно широкий. Електрична ножівка — надійний помічник теслярів, покрівельників, слюсарів, рятувальників, чия робота пов’язана з високоточним розпилюванням або демонтажем різних матеріалів.

Шабельні пили використовують при обрізанні дерев, розпилюванні деревини, гіпсокартону, газобетону, металевих труб, листів, профілів. Це необхідний інструмент для точного прямолінійного або фігурного розпилювання заготовки. Пили шабельні DeWalt чудово підходять для робіт з особливо твердими матеріалами. Не даремно їх все частіше використовують рятувальні служби у важкодоступних місцях при ліквідації наслідків різних аварій.

Витратний матеріал в шабельних пилах — ножівкові полотна з різноманітними зубами і заточкою. Вибір полотен залежить від твердості матеріалу, що розпилюється. Заміна ножівок робиться оперативно, за допомогою універсального запатентованого затиску.

У шабельних пилах DeWalt легко задається глибина пропилу (до 300 мм) регулюванням підошви без ключа. Тим самим, подовжується термін служби ножівки.
Необхідна швидкість роботи з конкретним матеріалом встановлюється дисковим регулятором.

Електричні ножівки DeWalt мають ряд істотних переваг в порівнянні з болгарками, лобзиками, іншими видами пил.

Шабельні пили — все-таки універсальний інструмент, здатний впоратись і з деревом, і з пластиком, і з металом — тільки підбирайте потрібне полотно.

Довге ножівкове полотно і вузький витягнутий редуктор дозволяють виконати роботу навіть в обмеженому просторі.

Невелика вага і хороша маневреність інструменту сприяють точному випилюванню навіть складних криволінійних деталей.

Шабельні пили DeWalt набагато безпечніші за ланцюгові пили або болгарки, не створюють стільки пилу, не перегрівають заготовки. Вони невибагливі і надійні в експлуатації.