Спеціалізований магазин інструментів DEWALT

DEWALT, безкоштовна* доставка по Львову і Україні

Час роботи:

ПН-ПТ 09:00 - 18:30
СБ 10:00 - 15:00

+38 (095) 269 19 79

+38 (032) 247 61 37

Замовити зворотній дзвінок

Моя корзина 0

0.00 грн.

Лазерні нівеліри DeWalt

Лазерні нівеліри DeWalt

Будь-який ремонт або будівництво починаються з вимірів і розмітки. Такі роботи займають багато часу. Від їх точності залежить рівність стін і стель, покладеної плитки і наклеєних шпалер.

Розмітку можна провести точно і швидко, якщо користуватися не звичними рулетками і рівнями, а сучасними лазерними нівелірами від компанії DeWalt: DW060K, DW088K, DW089K.

Лазерний нівелір (лазерний рівень) — дуже зручний інструмент, оснащений електронною або маятникової системою вирівнювання. Він використовується для побудовивидимих площин — горизонтальних, вертикальних або похилих (іноді, точок). Лазерні нівеліри бувають, як простими (одна створювана площина), так і дуже складними, професійними (кількість створюваних площин до 5).

Суть роботи приладу досить проста. З його обслуговуванням впорається одна людина, без будь-якої спеціальної підготовки. Достатньо встановити лазерний нівелір на горизонтальну поверхню. Автоматика самостійно вирівняє інструмент і здійснить розрахунки в режимі «реального часу». Прилад практично відразу включається в роботу і застосовується за потребою.

Лазерний нівелір генерує промінь (видимий людському оку) і таким чином здійснюється горизонтальна і вертикальна розмітка площини. Фіксацію цих площин проводять за допомогою нівелірних рейок або рейками зі спеціальними приймачами (при яскравому світлі).

Спеціальні приймачі лазерного випромінювання входять в комплект багатьох моделей. Приймачі збільшують дальність роботи нівеліра і дозволяють використовувати його навіть при яскравому денному світлі, коли неозброєним оком промінь важко розгледіти. Підвищують помітність лазерного променя і спеціальні червоні окуляри, що входять в комплект деяких моделей.

Всі моделі мають прогумований ударостійкий корпус із вмонтованими магнітами для кріплення на металевих поверхнях, а також забезпечені індикаторами рівня заряду батареї

У стандартний комплект нівелірів компанії DeWalt входять: кейс ударостійкий для перенесення інструменту, штатив, елементи живлення, набори спеціальних мішеней (маяків).

Застосування лазерних нівелірів в рази спрощує багато будівельних процедур, підвищує якість робіт і значно економить час будівельників. Похибка вимірювань, при цьому, складає лише десяті частки міліметра на метр.

Нівеліри від компанії DeWalt відрізняються простотою, точністю, функціональністю, якістю.